Jump to content
LSFG.LT
Ency_White

Atranka į Globalų Moderatorių.

Rekomenduojami pranešimai

Labas vakaras, mieli Lsfg.lt žaidėjai, lankytojai. Mūsų serverio gretose iš ties trūksta komandos narių, todėl ir skelbiama atranka į Globalų Moderatorių, taigi linkiu sėkmės pildantiems ir gerų atostogų.

Anketa :

• Jūsų amžius;
  • Jūsų trumpas prisistatymas, pomėgių įvardinimas;
  • Jūsų charakterio bruožai, bei neigiamos savybės galinčios trikdyti darbą projekte;
  • Jūsų mėgstama veikla laisvalaikiu;
  • Jūsų užimamos pareigos projekte;
  • Kaip skatinsite narius ne pažeidinėti taisykles;
  • Kaip skatinsite išlikti žaidėjus projekte;
  • Bei palinkėjimai arba paskutiniai žodžiai, kuriuos norite pridurti;

Pildymo anketos taisyklės : (būtina perskaityti)

• Nekopijuoti kitų narių anketų.
  • Nekopijuoti kitų projektų anketų.
  • Nevartoti keiksmažodžių;
  • Savo laiške nesišaipyti, bei neįžeidinėti kitų narių;
  • Rašyti lietuviškomis raidėmis;
  • Naudoti skyrybos ir kitus reikalingus ženklus;
  • Amžiaus cenzas neribojamas;
  • Patirtis nebūtina, svarbu įdėjos.
  • Laiškas privalo būti paredaguotas, ne daugiau, nei po 10 minučių, nuo paskelbimo;
  • Laiško dydis nėra svarbus;
  • Naudojamas jums patogus dydis ir šriftas;

Dalintis šį pranešimą

Nuoroda į tema
Pasidalinti ant kitų socialinių tinklų

Anketa :

• Jūsų amžius; Man 16
  • Jūsų trumpas prisistatymas, pomėgių įvardinimas;Mano vardas Lukas, man yra 16metų. Esu pozityvus, mandagus, bendraujantis, mėgstantis aktyvią veiklą, užsiiminėju kol kas dar mokslais, dirbantis tuo pačiu, laisvalaikį praleidžiu būdamas lauke su draugais, artimais žmonėmis, laikausi ant motorolerio teises, bet važinėju be teisių, kol dar sausai galiu pavažinėt ankščiau laiko, ieškantis kompromisų, bendraminčių, mėgstantis spręsti pykčius ir panašius dalykus. Žaidžiu krepšinį, tinklinį, užsiiminėju mechanika, garažuose padedu draugams su jų motoroleriais, tvarkau, tobulinu savo motorolerį, mėgstantis greitį, komandišką darbą, niekados neatsuku nugaros, visuomet ištiesiu pagalbos ranką, padedu kiek galiu, neesu konfliktiškas, piktybiškas.
  • Jūsų charakterio bruožai, bei neigiamos savybės galinčios trikdyti darbą projekte;Manau jog į ši klausima atsakiau prisistatydamas.
  • Jūsų mėgstama veikla laisvalaikiu;Mano mėgstamiausia veikla yra važinėtis su motoroleriu be teisiu.
  • Jūsų užimamos pareigos projekte;Buvęs DPKT narys,o dabar tik paprastas forumo narys.
  • Kaip skatinsite narius ne pažeidinėti taisykles;Na mėginsiu sukurti tokia tvarka,kad net nedrys pažeidinėti nustatytu,administracijos taisyklių.
  • Kaip skatinsite išlikti žaidėjus projekte;Įdomios veiklomis forume,kol serverio nėra.
  • Bei palinkėjimai arba paskutiniai žodžiai, kuriuos norite pridurti;Sėkmės kitiems kandidatams.
  • Patinka 1

Dalintis šį pranešimą

Nuoroda į tema
Pasidalinti ant kitų socialinių tinklų

Užsiregistruokite arba Prisijunkite kad galėtumėt komentuoti

Jums reikia būti užsiregistravusiam kad galėtumėt komentuoti

Susikurti paskyrą

Užsiregistruokite mūsų naujoje svetainėje

Registruotis

Prisijungti

Esate užsiregistravęs? Prisijunkite.

Prisijungti Dabar